ŠÉFKUCHAŘ DAVID ŠAŠEK

ŠÉFKUCHAŘ DAVID ŠAŠEK

David začal sbírat své zkušenosti s vařením v profesionální kuchyni již ve svých 12ti letech pod vedením zkušených kuchařů v rodinném penzionu u Stráže nad Nežárkou. Po dokončení školy se vydal dále zdokonalovat v tomto krásném řemesle do předních pražských i zahraničních pětihvězdičkových hotelů a luxusních restaurací. Učil se od těch nejlepších šéfkuchařů jako např. Siegfrieda Vidovice, Zdeňka Pohlreicha, Roberta Webstera a Laurenta Grase, který dnes patří mezi světovou špičku.

Zkušenosti

David používá k vaření hlavně tuzemské suroviny a maso z českých farem. Většinu mas připravuje metodou „Sous Vide“ , jejímž záměrem je zachovat přirozenou chuť, šťávu a texturu kvalitní potraviny při ohřívání za mírné teploty ve vodní lázni po dobu několika hodin. Je jeden z průkopníků této metody vaření u nás, s kterou začal již v roce 2005. Kvalitu připraveného masa mu posvětil i slavný Marc Veyrat, který je držitelem celkem devíti Michelinských hvězd.

Zkušenosti

Kariéra

Jsme stabilní tým profesionálů, který se nikdy nevzdává a má vysoké nároky na sebe i své okolí. CODA je místo, které Vás mnoho naučí a přinutí chtít od sebe ještě víc a dělat věci lépe, místo, kde Vaše píle a touha se zlepšovat a kariérně růst bude náležitě oceněna a podpořena ostatními kolegy i nadřízenými.

david.sasek@aria.cz